Ota yhteyttä

Ratkaistaanko? Ole meihin yhteydessä. Voit täyttää yhteydenottolomakkeen, olla suoraan yhteydessä asiantuntijoihimme tai laittaa viestiä osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com.

Jätä yhteydenottopyyntö

Yritysasiakaspalvelun yhteystiedot löydät täältä.
Henkilöasiakaspalvelun yhteystiedot löydät täältä.
Oletko kiinnostunut työmahdollisuuksista? Lue lisää täältä.

Alueet

Me vastaamme julkisten palveluiden alueellisesta myynnistä. Autamme sinua mielellämme julkisten palveluiden hankinnoissa tai muissa kysymyksissä. Valitse yhteyshenkilö maantieteellisen alueen mukaan. Etkö löydä oikeaa henkilöä? Ei hätää, lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com, niin ohjaamme sinut oikealle yhteyshenkilölle.

Rikhard Berg

asiakkuusjohtaja
Alue: HYKS- ja TYKS-erva
Puh. 040 073 0988
rikhard.berg@terveystalo.com

Mari Koho

asiakkuusjohtaja
Alue: HYKS- ja TYKS-erva
Puh. 045 6771 706
mari.koho@terveystalo.com

Mikko Welling

asiakkuuspäällikkö
Alue: HYKS- ja TYKS-erva
Puh. 044 494 1038
mikko.welling@terveystalo.com

Toni Siiskonen

asiakkuusjohtaja
Alue: TAYS- ja KYS-erva
Puh. 040 5123 699
toni.siiskonen@terveystalo.com

Jussi Savolainen

asiakkuusjohtaja
Alue: TAYS- ja KYS-erva
Puh. 044 577 0504
jussi.savolainen@terveystalo.com

Harri Jaskari

asiakkuuspäällikkö
Alue: TAYS- ja KYS-erva
Puh. 050 530 4500
harri.jaskari@terveystalo.com

Aapo Suopajärvi

asiakkuuspäällikkö
Alue: OYS-erva
Puh. 044 494 2312
aapo.suopajarvi@terveystalo.com

Aiheet

Me vastaamme julkisten palveluiden eri osa-alueista. Autamme sinua mielellämme julkisten palveluiden hankinnoissa tai muissa kysymyksissä. Valitse yhteyshenkilö aiheen mukaan. Etkö löydä oikeaa henkilöä? Ei hätää, lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com, niin ohjaamme sinut oikealle yhteyshenkilölle.

Satu Suutarinen

johtaja, Päivystyspalvelut
henkilöstön vuokraus
Puh. 044 494 1218
satu.suutarinen@terveystalo.com

Minna Kuitunen

johtaja, Vastaanottopalvelut
henkilöstön vuokraus
Puh. 050 374 2688
minna.kuitunen@terveystalo.com

Kristiina Saxén

johtaja, Erikoissairaanhoito ja hoitajapalvelut
henkilöstön vuokraus
Puh. 040 081 8408
kristiina.saxen@terveystalo.com

Teija Vihervaara

aluepäällikkö, Kuvantaminen
henkilöstön vuokraus
Puh. 0500 976 000
teija.vihervaara@terveystalo.com

Lasse Kopsala

aluepäällikkö, Konservatiiviset ja operatiiviset alat
henkilöstön vuokraus
Puh. 040 842 6224
lasse.kopsala@terveystalo.com

Tiina Härkönen

aluepäällikkö, Psykiatria ja päihdelääketiede
henkilöstön vuokraus
Puh. 044 494 2314
tina.harkonen@terveystalo.com

Kati Hynninen

johtaja, Ikääntyneiden lääkäripalvelut
Puh. 040 030 6747
kati.hynninen@terveystalo.com

Tarmo Pekola

johtaja, Lastensuojelupalvelut
Puh. 044 494 0008
tarmo.pekola@terveystalo.com

Johan Sanmark

johtaja, Digitaaliset palvelut
Puh. 040 040 9564
johan.sanmark@terveystalo.com

Anni Sinkko

vt. Johtaja, Suunterveys
Puh. 040 180 1253
anni.sinkko@terveystalo.com

Toni Siiskonen

asiakkuusjohtaja, Työterveys
Puh. 040 5123 699
toni.siiskonen@terveystalo.com

Anne Pakkanen

asiakkuusjohtaja, Erikoissairaanhoito
Puh. 040 555 8434
anne.pakkanen@terveystalo.com 

Julkisten palveluiden johtoryhmä

Mikko Tainio

Markus Junkkari

Emil Heinäaho

Elina Ranta

johtaja, Henkilöstö- ja digitaaliset palvelut
Puh. 044 554 5819
elina.ranta@terveystalo.com

Ville Salmi

johtaja, Myynti ja asiakkuudet
Puh. 050 560 8675
ville.salmi@terveystalo.com

Kirsi Pitkälä

johtaja, Kumppanuusratkaisut
Puh. 0400 184 152
kirsi.pitkala@terveystalo.com

Ilona Sammaljärvi

Terhi Louhio

Jukka Lehtonen

lakiasiat
Puh. 050 437 2695

Julia Dannberg

business controlling
Puh. 050 437 2696

Terveystalon Julkiset palvelut 

Edistetään yhdessä suomalaista hyvinvointia ja terveyttä!
Ota yhteyttä meihin tai lähetä sähköpostia osoitteeseen julkisetpalvelut@terveystalo.com

Sertifikaattilogo_ISO_9001_Suomi_V3_Web-139x47.jpg   STL_suomalaisen_tyon_liiton_jasen_sininen_sml.jpg    Avainlippu_sininen_rgb-47.png