Ota yhteyttä

Työtä terveemmän elämän puolesta

Oletko kiinnostunut työskentelystä Terveystalossa? Hienoa! Voit tutustua avoimiin työpaikkoihimme, olla yhteydessä yhteyshenkilöihimme tai jättää yhteystietosi alla olevalla lomakkeella. Lääkäri tai mielenhyvinvoinnin ammattilainen, ota yhteyttä urapalvelut@terveystalo.com ja palaamme sinulle 24h sisällä arkisin. Voit myös katsoa alueen tai erikoisalakohtaisen yhteystiedon alta.

Digital Health, erikoislääkäri, hallinto, hammaslääkäri, hoitaja ja mielen hyvinvointirekrytoinnin yhteystiedot löydät valtakunnallinen suodattimen alta.

Lääkäri, hammaslääkäri ja mielen hyvinvoinnin ammattilainen - voit ottaa myös suoraan yhteyttä urapalvelut@terveystalo.com ja palaamme sinulle 24h kuluessa.

Ota yhteyttä oman alueesi rekrytointiin.

Valitse ammattiryhmä Ammattiryhmä

Lääkärit Mielen hyvinvointi Erikoislääkärit Digital Health ja hallinto Hammaslääkärit

Valitse alue Alue

Valtakunnallinen Länsi-Suomi Etelä-Suomi Ulkomaat Pohjois-Suomi Itä-Suomi

Ei hakutuloksia

Ota yhteyttä meihin

Anni Huotari

Anni Huotari
Rekrytoinnista vastaava johtaja, Terveystalo-konserni
puh. 0400 886 009
anni.huotari@terveystalo.com

 

Minna Keinänen

Ura-asiantuntija
puh. 044 494 2353
minna.keinanen@terveystalo.com

Joonas Marjamäki

Ura-asiantuntija
puh. 050 530 3979
joonas.marjamaki@terveystalo.com

 

Roosa Niemi

Ura-asiantuntija
puh. 050 530 5294
roosa.niemi@terveystalo.com 

Milla Mylläri

Ura-asiantuntija
puh. 050 343 5623
milla.myllari@terveystalo.com 

Iita Kevo

Ura-asiantuntija
puh. 050 530 1496
iita.kevo@terveystalo.com

 

Antti Kaikkonen

Ura-asiantuntija
puh. 040 049 1109
antti.kaikkonen@terveystalo.com 

Vesa Karjalainen

Ura-asiantuntija
puh. 044 4942 156
vesa.karjalainen@terveystalo.com

 

Urapalvelut

Ota yhteyttä - vastaamme sinulle 24h kuluessa.
urapalvelut@terveystalo.com

 

Nicola Köhler-Lagerwall

Vastaava ura-asiantuntija
gynekologia, urologia, gastroenterologia, gastroenterologinen kirurgia
puh. 050 563 0116
Nicola.Kohler@terveystalo.com

Mia Toivola

Ura-asiantuntija
puh. 050 323 4981
mia.toivola@terveystalo.com

Jere Pekurinen

Jere Pekurinen
Talent Acquisition Manager, Digital Health ja Hallinto
jere.pekurinen@terveystalo.com

 

Kerttu Torm

Ura-asiantuntija
Etelä-Suomi, Ulkomaat (Viro)
puh. 040 968 5257
kerttu.torm@terveystalo.com

Mari Kekäläinen

Vastaava ura-asiantuntija
TULES, Ortopedia, käsikirurgia, fysiatria
puh. 044 494 2171
mari.kekalainen@terveystalo.com

Jonna Juutilainen

Ura-asiantuntija
puh. 050 593 7046
jonna.juutilainen@terveystalo.com

 

Henry Kolehmainen

Vastaava ura-asiantuntija
Lastentaudit, silmätaudit
puh. 050 533 6118
henry.kolehmainen@terveystalo.com

 

Mikko Saarnio

Vastaava ura-asiantuntija
Mielen hyvinvointi - psykiatria, psykologia, psykoterapia
puh. 050 412 6337
mikko.saarnio@terveystalo.com

Iida Nevasalmi

Ura-asiantuntija
puh. 050 530 5134
iida.nevasalmi@terveystalo.com

 

Hanne Herranen

Ura-asiantuntija
puh. 050 530 2999
hanne.herranen@terveystalo.com

Vilma Vahtermo-Lintu

Vastaava ura-asiantuntija
Hammaslääkärit, erikoishammaslääkärit
puh. 040 548 2659
Vilma.Vahtermo-Lintu@terveystalo.com 

Kalev Lepp

Ura-asiantuntija
Ulkomaat
puh. +372 509 1133
kalev.lepp@terveystalo.com

Anu Nigul

Ura-asiantuntija
Lääkärit ja hammaslääkärit
Ulkomaat
puh. +372 564 4886
anu.nigul@terveystalo.com

 

Anny Tamvelius

Ura-asiantuntija
Ulkomaat
puh. +358 438264053
Anny.Tamvelius@terveystalo.com

 

Karin Möttus

Ura-asiantuntija
Lääkärit ja hoitajat
Ulkomaat
puh. +37253062625
Karin.Mottus@terveystalo.com

Tuukka Ronkainen

Vastaava ura-asiantuntija
geriatria, radiologia
puh. 044 494 2147
tuukka.ronkainen@terveystalo.com 

 

Mikko Suorsa

Ura-asiantuntija
puh. 040 584 3769
mikko.suorsa@terveystalo.com

 

Iida Tauriainen

Ura-asiantuntija
puh. 050 434 2316
iida.tauriainen@terveystalo.com